| DrummerDreams a întrebat:

Am si eu o problema cu Microsoft Office.Cand il deschid imi apare"The command can not be performed because a dialog box is open" si mi se deschide dra nu ma lasa sa scriu nimic.

1 răspuns:
| hagi148 a răspuns:

Comanda nu se poate efectua, deoarece este deschisă o casetă de dialog, faceţi clic pe OK, apoi închide casetele de dialog pentru a continua.
pentru a inchide(control+alt+delete) si cautati task manager (daca aveti windows 7) apoi vedeti ce aveti deschis si daca nu vor faceti click ca la proprieties(go to process) si va trimite direct in unde e deschis procesul(la fel cu click dreapta si faceti end process sau end process tree!