| nNext a întrebat:

Am si eu o problema.Nu imi merge sa downloadez nimic.Se downloadeaza, iar cand se termina downloadarea, fisierul respectiv dispare.Va rog ajutati-ma! Funda.

2 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Nu are cum sa iti "dispara", probabil ti se salveaza in alt loc si nu le cauti tu bine, din moment ce iti apare bara de download.

| StoicaAndi a răspuns:

Nu dispare.Cand il descarci alege locatia fisierului.Cauta in C, Users, downloads, si acolo le ai, NUMAI BINE!