| anonim_4396 a întrebat:

am un notebook Sony voio primit, si nu are butonul/tasta,, V ", e loc liber. Are doar o bucata de cauciuc pe care apas ca sa-mi puna V- ul când scriu.
Si nu stiu ce sa fac. Este vreo posibilitate de a putea pune o tasta daca gasesc?
Sau cel mai bine si sigur, ce trebuie sa fac?
Am nevoie de niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| aalexei a răspuns:

La service pot sa-ti puna o tasta, sau sa-ti schimbe toata tastatura daca montura este deteriorata.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok.
Mersi.
Dar cât crezi ca ma va costa?
Si tasta mi-o pune de fata cu mine, sau imi spune sa vin dupa un interval de timp?