| Mihai_Alexandru_1997_0Mtt a întrebat:

am un telefon xperia m c1905 si as vrea sa stiu cum intru in android recovery mode, nu stiu cum s-a criptat si singurul mod prin care il pot face e sa intru consola aia ...am incercat toate metodele dar nu merg (butoanele de volum etc si combinate). Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| GabrielStn a răspuns:

Daca tu nu ai instalat mediu de recovery, atunci nu o sa poti accesa acest meniu. Descarca un mediu recovery de pe net si uita-te cu atentie la tutoriale pe youtube, iti vor fi de mare ajutor. Bafta!