| cyberworldprotection a întrebat:

Va implor cineva spuneti cum sa intru in recovery mode Sony xperia Acro S mentionez citeva lucruri:este rootat, am incercat toate combinatiile si logo-ul Sony sa-l apas(nu lucreaza)si am instalat ClockWorkMod recovery

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cum ai determinat ca ai instalat CWM daca tu nu reusesti sa intrii in recovery?

| ALEXXXL19 a răspuns:

Cu combinatia de taste. Volum + si tasta de pornire sau volim + si tasta de home asi tasta de pornire. La Samsung galasy asa merge