| oanamiley a întrebat:

As dori si eu sa va stiu parerile. Care e cea mai buna tableta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Mai sa stii ca in ultima vreme Samsungul a castigat "batalia tabletelor" ca sa zic asa.

Acum sa definim o tableta buna: Pentru mine trebuie sa fie performanta, sa arate bine, sa tina bateria mult si sa imi ofere tot ce vreau cand vreau si cred ca si tu vrei acelasi lucru nu?

Asa ca o sa iti recomand aceasta tableta samung: http://bit.ly/16eWDIN Ce parere ai despre ea?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Milka aerată

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Eu prefer Sa cred ca Ipad4 este cea mai buna.

| TizZu15 a răspuns:

Cele de la Samsung si seriux sunt cele mai bune.winking

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Samsung si Apple sunt cele mai bine! Ipad cu ecran retinawinking

| cosmin_8534 a răspuns:

Microsoft ori IPad 4 nu stiu sigur

| oanamiley explică:

Tableta ( iPad ) mai precis care?