| daniela0daniela a întrebat:

as rea si eu sa stiu daca pot sa pun la laptop un microfon din ala cu care canti

Răspuns Câştigător
| Neinteresantul a răspuns:

Daca vrei unul calumea pentru voce care sa fie compatibil cu laptop-ul, iti recomand un microfon USB, de la Samson sau Audio-Tehnica. Sunt in jur de 300-500 lei. Asta daca vrei calitate happy Daca vrei bazait si alte zgomote pe fundal si voce de proasta calitate, orienteaza-te catre ceva ieftin cu jack de 3.5 sau chiar ieftin cu usb. Oricum, ceva decent costa peste 300 de lei.

1 răspuns:
| RobertVali111 a răspuns:

Da, se poate...laptopul are un jack pentru microfon, arata ca cel pentru casti, dar are langa el desenat un microfon.