| lkgeo a întrebat:

Am un laptop Acer 5732Z si nu stiu daca are microfon si cum il activez. Dau funda! Merci mult.

Răspuns Câştigător
| kiv1990 a răspuns:

El se activeaza automat cind vorbesti pe skype, insa trebuie sa-l verifici, este pe skype asa o functie. sau mai pote fi de la computer, intra in setarile computerului si alege hd output(daca ai windous xp), si totodata te uiti daca
nu e inchis de la computer. mai pe scurt imi scrii ce sistem de perare ai si iti spun cum intri

1 răspuns:
| WR104 a răspuns:

Ce windows ai?
De obicei la windows exista o iconita in dreapta jos exact lanaga data si ora unde poti intra la propietatile audio ale sistemului tau de acolo ar trebui sa te descurci pentru activarea microfonului de care sunt convins ca exista.
Succes!