| Mikyzutz_HD_1997 a întrebat:

asi avea o mare porblema,vreau sa ma conectez la wireless-ul de acasa si imi bag codul de la wifi apare ca ar merge dupa care imi cere un cod numit mistmatch si tot am bagat la coduri si nimic,merge doar cu cablul de la net, ce as putea sa fac ma ajutati va rogcrying( nu stiu ce sa-i mai fac, codurile de la wifi is pe router de acolo is puse dar le-am pus de 1000 de ori si nimic, va rog dau funda!

Răspuns Câştigător
| eandopuncttk a răspuns:

Da reset la router si reconfigureaza-l daca stii bineinteles happy daca nu cheama un "tatic" in domeniu sa il faca

1 răspuns:
| alexy19a a răspuns:

Daca modemul este nou si nu are setarile facute nu poti beniefiicia de wireles. Pentru asta trebuie sa suni la firma de internet ca sa vina sa iti faca setarile la router. Sper ca te-am ajutat big grin.