| Panteraa a întrebat:

Astazi am descarcat ceva de pe telefon pe un alt calculator, iar acum cand intru sa descarc pe calculatorul meu (pe care descarcam si pana acum) imi arata totul gol, ca si cum nu as avea nimic pe telefon si card. Asa imi arata pe calculator, pe telefon am totul in regula. Ce s-a intamplat si cum pot remedia?

1 răspuns:
| viviv a răspuns:

Daca ai folosit un stick/usb inseamna ca persoana respectiva la care ai descarcat tu avea calculatorul foarte incalzit si s-a incalzit si mufa.Tot ce trebuie sa faci este sa iei un alt stick/usb si gata! Funda pls!