| Alexandru7883 a întrebat:

care imi zice ce telefon e mai bun din cele 2?

http://www.emag.ro/telefon-mobil-samsung-b5330-galaxy-ch at-black-b5330-galaxy-chat-black/pd/EV4KKBBBM/ sau http://www.emag.ro/telefon-mobil-samsung-galaxy-young-s6 310-white-sams6310wh/pd/EJ5LNBBBM/... Si ziceti-mi de ce. Mie m-i se pare tentat la galaxy chat ca are si ecranul destul de mare si tastatura qwerty.

Care ma convinge cu raspunsul lui ia FUNDA!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galaxy Young:
-are ecran mai mare cu 0.27 inch decat Ch@t
-android 4.1
-procesor 1 GHz
-rezolutie mai mare la ecran
-baterie mai mare(1300 mAh>1200)
-camera foto mai bune
-si este mai nou aparut

| Alexandru7883 explică (pentru anonim_4396):

Da dar spre deosebire de Ch@t nu are qwerty... deci 0, 27 inch cade in rest nu stiu sa mai vad raspunsuri

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandru7883):

Pe Galaxy Young merg mai toate jocurile foarte bine

| EmYyYEmilian a răspuns:

Eu zic sa iti cumperi Samsung galaxy chat happy faci ce vrei