| TheLastCookie a întrebat:

Caut o camera foto SAMSUNG din magazinul Altex din Baia Mare de la Maramuresu. Vreau sa fie buna dar ieftina!

Răspuns Câştigător
| 16iulia16 a răspuns:

Sall. Tu vrei sa fie ieftina si buna dar nu prea sunt ieftine si bune eu iti recomand cu placere camera Samsung es90 este super mai ales seara cand folosesti blitul se vede minunat dar blitul il poti folosi si ziua pentru niste poze mult mai bune. Aparatul este la pretul de 350 lei. Bine sunt Samsung si mai ieftine dar nu au calitate nu fac asa de bine, este si parerea ta, spera ca te am ajutat. FUNDA?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat