| KrYsTy2OOO a întrebat:

Hey TPU ce antivirus este mai bun AVAST sau ESET?
Eu am AVAST si merge foarte bine, adica scaneaza in timp scurt, cand vreau sa descarc ceva cu virusi nu ma lasa sa o fac, detecteaza virusii cu putin timp dupa ce eu bag CD in calculator...

2 răspunsuri:
| TheDifference a răspuns:

Da, AVAST e mai bun.

| xK1nD3rX a răspuns:

Eu iti recomand AVAST. si eu sunt foarte multumit de el..si il am chiar cu licenta..adica full protect..merita banii..nu am lasa sa fac nimic...nici un stick daca am virusi p el nu ma lasa sa rulez pe el. CD-ul mi-l scoate singur afara..etc. Deci iti recomand AVAST. Funda?