| vasilakero a întrebat:

Ce programe de facut videoclipuri imi sugerati eu as vrea sa filmeze peste o ora sau maxim o ora.
P.S. Fraps`u nu imi filmeaza decat 20 sec... De Ce?!
Funda! si vreau sa fie pentru jocuriwinking programu

Răspuns Câştigător
| 2PacAmaruShakur a răspuns:

Fraps trebuie sa ii pui licenta. Alte programe pe care le poti folosi si care sunt foarte bune sunt: Bandicam, Hypercam, Camstudio si cam atat. Astea sunt pentru gaming 100%. tot ce iti trebuie este o placa video buna. Funda daca te-am ajutatwinking

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pune-i o licenta programului Fraps si apoi filmezi cat spatiu ai liber in partitia in care se salveaza videoclipul. Daca ai 100GB liberi in D de exemplu, filmezi fara intrerupere 100 GB. Daca ai nevoie si de altceva lasa-mi un mesaj privat.
Bafta!

| PotatoMustDie a răspuns:

Frapsul tau nu are licenta. Daca nu ai bani de una, gasesti o gramada de copii ale frapsului pe internet. Doar cauta.
Poti incerca Bandicam daca vrei.