| Oana2098 a întrebat:

Ce telefon cu touchscreen este cel mai bun dupa parerea voastra? Eu am LG Cookie Fresh, dar s-a stricat touchscreen-ul... Ce telefon imi recomandati?batting eyelashesbig grin.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Kqzu97 a răspuns:

Eu am un Lg Gd510 si sunt ff multumita de el, sau iti poti lua un Sony Ericsson Xperia, Sony Ericsson x8, Samsung Galaxy Spica, Lg Gw620, Motorola Milestone, LG GT540 Titan silver, HTC Touch 2.

7 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

FAra discutie Samsung-ul Star 5230 detine recordul pentru raport pret/calitate! Succes!

| veronica a răspuns:

Eu am i phone si cred ca e cel mai bun mai ales i phone4 adica ultimul dar daca nu ti-l permiti mai e bun si Sony xperia mini pro

| deeafanadela a răspuns:

Eu am Nokia 5230 si imi place.

| CaTaLiN41729 a răspuns:

Samsung Star S5230

| T2S a răspuns:

Eu am Nokia 5800d xpressmusic si sunt foarte multumit. Recomand cu incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone 4, Samsung Galaxy S, Sony Ericsson X10. Scumpe, dar nici tu n-ai dat vreun buget.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung s 5230 star il am de acu o luna de la germanos cu 4milioane jumate