| pisoiul007 a întrebat:

cine are site pe "ucoz.ro" cum se ajunge la control panel? thinking

3 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Te-ai înregistrat?

| pisoiul007 explică (pentru VladimirPutin):

Logic dar nu imi apare butonul pe nicaieri

| chezzz a răspuns (pentru pisoiul007):

In primul rand daca ti-ai facut un site pe ucoz e foarte simplu de ajuns la panoul de control al site-ului respectiv. Mai intai trebuie sa te autentifici pe site-ul pe care l-ai creat cu numele si parola pa care ai aleso-->apoi dupa ce te-ai autentificat in stanga sus ai meniul ''General'' dai click pe el si iti va aparea ''Log in Control Panel'' dupa care iti scrii numele si parola aleasa si gata. Sper sa te descurci. Bafta!