| anonim_4396 a întrebat:

cine imi spune si mie niste tableta bune de la 350 la 500 lei.si care au buton de reset.ca mai am o tableta si mi s-a blocat si trebuie sa o resoftez ca nu are buton de reset. fundita happy...

2 răspunsuri:
| Andr3iutz a răspuns:

Poti incerca : Tableta Allview Speed City SuperSlim cu procesor Cortex A9 Dual-Core 1. 50GHz, 7", 1GB DDR3, 8GB, Wi-Fi, Android 4.1 Jelly Bean

| AleFizzy a răspuns:

E-boda Essential A200. Am si eu si e foarte buna. Preturile variaza. Vezi tu :*. Funda?