| Madalin a întrebat:

Cine poate sa ma faca si pe mine vip in imvu pe gratis? dau funda
Dati add la Istoc_Madalyn@yahoo.com daca puteti sa ma ajutati! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Madalin explică:

laughing As da site`uhee hee Imved.com oricum pentru cine vrea vip happy

| Sictirr a răspuns (pentru Madalin):

Nu cred ca iti va face cineva contul vip!rolling on the floor trebuie sa platesti pentru asta

| BoomBoomToxic a răspuns:

Buna! scuza-ma dar nu stiu raspunsul dar tu ai da VIP pe IMVU pe gratis? gandeste-te un pic! imi dai si mie VIP pe IMVU dar pe gratis? tu ai da? eu cred ca nu!
scuze pentru ca am vorbit fara nici un rost dar gandeste te un pic!