| qAndrada a întrebat:

Cum pot sa salvez poze de pe facebook sau google in telefon.

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

1. Ce telefon folosesti? 2. Ce aplicatie folosesti ca sa navighezi pe net? Pe amandoua site-urile, dai click pe "vizualizeaza la dimensiunea completa" si va fi downloadata. Daca ai un telefon java, folosind opera sau UC browser, tii apasat pe cu sageata pe fotografie si iti va aparea download, sau vizualizare la dimensiune normala, dupa caz.

1 răspuns:
| smecherasu333 a răspuns:

Pai daca esti pe PC/Laptop te duci in imagine dai CLICK DREAPTA si save si o salvezi undeva in calculator. Apoi o copiezi de pe PC pe telefon prin cablu de date/all share/bluetooth, etc.Sau daca esti pe net pe mobil tot asa intri in imagine dar nu stiu exact cum e ori ti apasat pe ea si apare acolo salveaza, ori dai la dimensiune completa si asta uneori inseamna save mai multe.