| Psycho777 a întrebat:

Daca joc bf3 pe full hd detalii ultra in afara de anti aliasing care e off sau 2x nu mai stiu si imi urca temperatura la placa video la 50 grade are ceva? Care ar fi temperatura maxima la care ar putea sa urce fara sa am probleme cu ea in viitor? AM Gigabyte hd 7750 oc gddr5 1gb

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

50 de grade este o temperatura absolut normala intr-un joc nu ai pentru ce sa iti faci griji
Cand va depasi 65 atunci ar trebui sa iti faci griji

1 răspuns:
| supermari10 a răspuns:

Pai ai girja ca poate sa se arda... Temperatura maxima de 70-75de grade. Funda?