| anonim_4396 a întrebat:

dau funda, cand trebuie sa scot de la incarcat un laptop?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma scuzati, eu voiam sa zic cand il bag la incarcat

| Leatherleader a răspuns:

Cand s-a incarcat.

| Soka577 a răspuns:

Pai trebuie sa fii atent deoarece el are niste leduri iar cand ti se descarca bateria te uiti sa vezi ce culoare au ledurile in special gaben iar dupa ce se termina de incarcat ledurile vor fi verzi toate

| SebitaBM2000 a răspuns:

La 100% dar cum s-a incarcat sa il si scoti, nu e bine sa il lasi nici peste noapte doar prima data cand formatezi bateria

| AlexAndra1011 a răspuns:

Pai, daca e nou trebuie sa formatezi bateria lasandu.l o noapte intreaga si dimineata il scoti de la incarcat si.l poti folosi...
Atentie! Sa nu folosesti laptop.ul in timpul incarcarii...eu asa am facut praf un laptop