| blu3ey3s a întrebat:

De ce nu imi merge facebook-ul? Adica intru pe pagina de logare, ma loghez, iar apoi imi apare: "Eroare 118 (net::ERR_CONNECTION_TIMED_OUT): Operația a expirat."
Mentionez ca imi apare asta pe Google Chrome. Dar Facebook-ul nu imi merge nici pe IE nici pe Mozilla Firefox. Stie cineva ce inseamna eroare 118 sau cum as putea sa-l fac sa mearga? Scuze pentru categorie, dau funda! happy

1 răspuns:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Da asigura-te ca ai scris bine parola ai grija la majuscule semne de punctuatie etc e posibil sa ai contul spart...il poti relua incercand in mod repetat sa intri iti va da sa recunosti prietenii din fotografii pentru a dovedi ca esti tu si asa iti recuperezi contul succes