| anonim_4396 a întrebat:

HEy TPU. Din nou o intrebarelaughing
Acum o sa plec in italia austria franta etc. si vreau sa imi bag internet pe telefon Cosmote telefonul (SGH-E250) si... am sunat la o firma din aceasta de cosmote mi-am activat romingu si a zis ca atunci cand imi reincarc telefonul sa sun la ei si imi activeaza internetu intrebarea mea este odata activat internetu (1MB) laughing pot intra si pe yahoo messenger no? Sau trebuie activata alt ceva cu emailul? Sunt cam nedumerita la faza asta pls FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| BOSs_6422 a răspuns:

Pe cosmote nu ma prea pricep dar stiu ca trebuie sa apelezi (gratuit)*100# si iti da mai multe optiuni.Pe Vodafone este mai usor(*147#).