| onela03 a întrebat:

e de bine daca imi iau un Iphone 4s si este neverloked?

5 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Da este bine daca doresti iphone si nu ai bani de iphone 5. Totusi decat iphone mai bine android si ti-as recomanda la banii aia un s3 sau s2 plus

| XD_Jmen_1989 a răspuns:

Mai pune un pic si ia`ti un Iphone5 sau macar un 4S

| KeepcalmandloveToto a răspuns:

Din punctul meu de vedere, cred ca snu stii ce inseamna neverlocked.Inseamna liber d ereatea, daca la asta te refereai. Daca te refereai ca iPhone 4S e bun, eu mai degraba ti-as recomanda un S3 sau un S4, pentru ca nu se merita sa dai pe iPhone 4s 2000 de RON, pentru ca nu platesti telefonul, platesti logo-ul(marul de pe spate).Dar alegerea este a ta, deci fa alegerea potrivita tie.

| TE_LI_1993 a răspuns:

D e bine daca, iti ei un iPhone 4s dar ai grija sa nu fie din china vezi sa nu aiba pe spate 32 gb sau altceva de genu.