| Sebytzu_9214 a întrebat:

Este bun aplaca video nVidia GeForge 9500 1gb?

Răspuns Câştigător
| katalyn940 a răspuns:

Daca o folosesti pentru jocuri... Tind sa te anunt ca iti merge orice joc pe placa asta.
Are bandwith de 128 bits si e foarte generoasa dpdv al curentului din sursa ( nu mananca foarte mult )
Ai grija ce faci cu ea...in locul tau nu as solicita-o la mai mult de 5 ore pe zi.
Bafta numai bine.

5 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Cam veche. Au aparut inca 6 generatii noi de cand e asta, si acum se pregatesc de a 7a.

| imaqtpie a răspuns:

Slaba si vechie, nu-i cine stie ce in gaming.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu perfecta, dar merge in ziua de azi happy

| IulianP a răspuns:

Este destul de slaba daca o vrei pentru jocuri; insa daca o folosesti pentru un sistem de tip office este OK.

| zelgne a răspuns:

Da este buna, daca iti folosesti pc-ul pentru jocuri, daca il folosesti bussines nu merita asa puternica http://yourimage.rotutorial.net