| anonim_4396 a întrebat:

Eu am date mobile nelimitate la social media... daca folosesc iMessages se incadreaza in date nelimitate? Adica e social media? Dau funda

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Nu orice site social media este gratis, doar unele favorite, agreate de firma de telefonie.
Deci, trebuie sa intrebi de la ei, exact ce intra si ce nu in aceasta categorie la ei.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu întrebi asta la operatorul tău de telefonie? Sună la relații clienți sau scrie email. Sau mergi în reprezentantă și întrebi.