| pashkal a întrebat:

Este vreun abonament in Romania indiferent de firma care sa ofere date mobile cu adevărat nelimitate? Adica nu ca la digi de iti spune ca ai date nelimitate iar dupa 50 de GB iti limiteaza viteza internetului de stai 5 minute sa se incarce pagina in browser.

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Nu este.
Toți operatorii oferă net cu limitare, din păcate.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

"Nelimitat" nu se refera la limitarea vitezei, ci la marimea totala a transferurilor de date.
Fiecare furnizor ofera in abonament un pachet de date, iar peste se poate comunica suplimentar ori cu viteza micsorata, ori (contra cost) cu viteza normala.