| ThisisJulie13 a întrebat:

Fiind o adepta a Viber-ului nu am mai avut WhatsApp pana acum o saptamana. Atunci cand trimiti mesaje; la inceput iti apare o bifa; dupa doua si apoi cele doua se fac albastre. Imi ziceti si mie ce imseamna, va rog?

2 răspunsuri:
| AtomiX a răspuns:

Cand trimiti mesajul, are doar un semn d'ala "o bifa" inseamna ca l-ai trimis.cand apare 2 bife inseamna ca persoana respectiva a pornit netul si a primit mesajul tau, iar cand se fac albastre inseamna ca a citit mesajul. big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

La o bifa inseamna ca e trimis
la 2 bife ca e primit
la albastru inseamna ca e citit