| RauL8229 a întrebat:

FUNDA! Am nevoie de ajutor big grin:

Deci, mi-am cumparat de pe OLX niste casti RAZER KRAKEN PRO, cu garantie 2 ani, etc.
Astazi mi-au ajuns, si am o problema. Cand intru pe orice joc, imi baraie putin la inceput apoi nu mai. Dar, cand intru pe CS GO, imi baraie non-stop. Ce pot face?!

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Tudy000 a răspuns:

Vezi sa ai instalat razer synapse si din synapse poti instala si program special pentru ele si acolo ar trebui sa fie setari speciale pentru toate jocurile care le va recunoaste din pc-ul tau, sau vezi in cs go la audio daca nu poti seleca la audio device, joacat-te pe acolo pe optiuni audio daca nu reusesti cu synapse, dar synapse iti trebuie oricum.