| tudorwifihack2 a întrebat:

ieri jucam baschet si am cazut peste telefonul meu Samsung Galaxy young s6102 (dual sim).Bun,Touchscreenul merge perfect,problema este ca se vede cu niste crapaturi si niste dungi negre si albe.Intrebarea mea este ce componenta este distrusa,daca se mai poate inlocui la garantie,sau daca nu, cat m-ar costa. Funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/......2-63595973

http://www.shopmania.ro/......u-41485430

Ori care ar fi manopera nu depaseste 100 lei

1 răspuns:
| Vidiu a răspuns:

Aceasta problema o am si eu doar ca la mine ecranul nu mai merge si se vad cateva dungi, si tot asa touch-ul merge. E prima la display, iar garantia nu ajuta cu nimic daca e stricat de tine. Cat despre pret, nu e tocmai scump, intre 50-100 lei.