| sandokansmeker a întrebat:

mereu cand aprind calculatorul imi apare aceasta eroare :

Windows Script Host

Script: C:\Users\Ionut\...\StartMenu\Programs\Startup\hl.vbs
Line: 1
Char: 1
Error: Expected statement
Code: 800A0400
Source: Microsoft VBScript compilation error

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Cand deschizi calculatorul, apasa tasta F8, apasa,, REPAIR YOUR COMPUTER"-,, STARTUP REPAIR" si va incerca sa repare automat si sa va restarta singur PC-ul!

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

Pnetru ca hl.vbs e un spyware (TROJ-HL-VBS) iar eroarea apare pentru ca la linia 1 caracterul 1 este un spatiu gol sau a fost salvat ANSI. Il poti sterge din startup sau o scanare cu mallwarebytes free.