| CompletMadGamerRacer a întrebat:

Mi-am achizitionat de curand un laptop Alienware M17x.
Problema este ca bateria tine doar 3 ore.
exista baterii pentru acest laptop dar mai puternice?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

"Doar 3 ore" la un laptop de gaming? Eu am un desktop replacement la care bateria tine vreo 40-50 de minute daca ma joc ceva solicitant. Oricum, chiar si in mod office, cam pe la o ora si 20 de minute isi da duhul inca de cind l-am luat, asa ca sa zici mersi. Daca chiar vroiai gaming serios, iti luai un desktop si nu veneai aici cu gluma asta de problema. Auzi tu, "doar 3 ore"...

| Klaudiu214 a răspuns:

3 ore pentru un laptop sa tina bateria e suficient prietenewinking

| adrew a răspuns:

La ce iti trebuiesa tina bateria mai mult, cred ca nu ai sa iesi cu monstrul ala de 5kg in parc?

| catalinispas a răspuns:

Nu cred ca e nevoie sa pui alte bateri cu siguranța se va arde pentru ca ii mărești puterea acumulatorilor crezi ca cei ce l-au făcut nu puteau sa ii pună alta baterie sfatul meu e sa cumperi una noua de cat sa dai bani pe acumulatori te ajunge mai mult și plus nu găsești acumulatorii... de laptop separați sau poate facuti varza