| Justmeandmysmile a întrebat:

nu stiu cum a ajuns niste cerneala pe marginea telefonului meu, cum doamne a intat nu stiu si faza e ca telefonul e alb. Exista vreo modalitate sa terg cerneala din acea margine cu ceva fara sa afectez telefonul am incercat cu cea mai mca particula de apa posibila da nu merge. FUndita urgent!

Răspuns Câştigător
| crina95 a răspuns:

Ia un betisor de urechi si udal foarte putin cu clor, sau spirt eu zic ca ar trebui sa dispara acea pata

5 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Cu sugativa.

| lifeisperfekt a răspuns:

Inacearca cu piculhappy. Sper sa mearga happy.Pa!happy

| BlueAlways a răspuns:

Pai poti sa te duci la un specialist in telefoane si sa il dai, iar el ti-l curata.Dar bine inteles nu la toti golanii de pe stradawinking. Sper ca te-am ajutat.

| Edy25 a răspuns:

Incearca cu un PIC. Ce este acela? Este un fel de creion care sterge cerneala(DOAR DACA CERNEALA ESTE DE STILOU) daca nu, atunci ai pus-o.

| Justmeandmysmile explică (pentru Edy25):

E de la o rezerva...