| marioS10maryus a întrebat:

pentru noile console XBOX one si PS4 vom aveam nevoie de un tv 4k/ultra hd? sau tot de FULL hd eu detin un http://www.flanco.ro/televizor-led-sony-fullhd-81cm-kdl3 2ex520baep.html si pe el(tv) se vede foarte bine dar nu stiu daca se va vede bine la ps4/xbox one? funda!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pentru ps4 o sa mearga asa: de la televizoarele clasice cu tub(teoretic), la cele lcd, hd ready, full hd si 4k. La xbox one, doar lcd si 4k.
Cum o sa se vada... ramane de vazut.

| marioS10maryus explică (pentru sltlp):

Frate ai funda esti singurul care a raspuns... dar sa stii ca lcd ..nu e un gen...LCD (ma rog LED)poate fi si hd ready dar si full hd..depinde 4k(led)!

1 răspuns: