| CristianMTX a întrebat:

Poate sa-mi spuna si mie cineva de ce mi-au disparut folderele de pe desktop? Pur si simplu eram intr-un joc si dupa ce am iesit. disparusera. si nu ar fi asta neaparat o problema dar nici nu ma lasa sa pun altceva pe desktop adica e pur si simplu wallpaper-ul cu Taskbar-ul si chiar nu inteleg dc nu pot sa pun absolut nimic pe desktop. Stie cineva ce as putea sa ii fac? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Uite aici http://fastupload.rol.ro/1b243d430e2359075e7802e2474a7fcb.html Ruleaza asta si spune-mi daca ti-au aparut.

5 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Daca intri in folderul Desktop din My Computer iti arata continutul la ce aveai pe desktop?

| CristianMTX explică (pentru Zaygon):

Da

| Zaygon a răspuns (pentru CristianMTX):

Inseamna ca sunt doar ascunse. Iti atasez un executabil pe care daca il rulezi o sa iti apara.

| CristianMTX explică (pentru Zaygon):

Da, au aparut, multumesc mult

| Zaygon a răspuns (pentru CristianMTX):

Cu placere. Sa pui bine executabilul ca sunt multe jocuri si aplicatii luate de pe net care contin si linii de cod care fac sa iti dispara de pe desktop tot ce ai.

| Zaygon a răspuns (pentru CristianMTX):

Uite aici http://fastupload.rol.ro/1b243d430e2359075e7802e2474a7fcb.html Ruleaza asta si spune-mi daca ti-au aparut.