| ƒαηтαѕу a întrebat:

Hey TPU
Recent mi-am luat IconPackager si am pus niste iconite de la el si am dat apply
Apoi le-am pus la loc adica am dat restore default icons.
Dar in afara de cele de la My Muzic si My photos si Local Disk C: toate sunt cum erau.
Cele care vi le-am enumerat nu s-au schimbat.
Ce pot face?
Am dat si la fiecare restore icon default sau am inchis i. Explorer si am dat si intruna restart si restore default icons de la icon packager, l-am dezinstalat dar degeaba.
Uitati o poza si cine ma ajuta ii dau FUNDA va rog sunt DISPERATA. http://imgur.com/bEhQl

1 răspuns:
| Simona_Cristina_1997 a răspuns:

Cauta pe google sigur gasesti!