| ValentinL a întrebat:

Se poate cumva pune pe un telefon LG KS360 altă temă decât : Alb sau Negru? Aştept răspunsuri cu link-uri către site-ul de unde aş putea downloada (dacă merge) şi cum se înstalează (am auzit că s-ar putea dar trebuie altfel instalat)!big grin

1 răspuns:
| 15anisoriBOY a răspuns:

Ks360 e acel model tastatura querty care se deschide intr-o parte nu? am avut si eu unul. dar i-am spart displayul. sorry dar nu merge. nu prea sunt teme deloc pentru acel model. nici pentru 365. o si buna