| RainmakerX a întrebat:

Stie careva la cat timp o sa mi se schimbe imaginea de profil de pe Youtube cu cea noua pe care am pus-o acum 2 ore... acolo scria ca "poate sa dureze ceva pana cand noua imagine este adaugata canalului tau" doar ca nu stiu cat inseamna acest "ceva".
Dau fundita!
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Crainstorm20 a răspuns:

Poate sa mai dureze cateva ore pana cand pozei tale de canal i se face "update" big grin Bafta!

| Vladii a răspuns:

Pai eu mi-am schimbat poza de la canal si eu o vedeam tot pe cea veche dar abonatii mei o vedeau pe cea noua.Am stat vreo saptamana si dupa mi-o arata si mie pe cea noua big grin