| ZuZu1999ZuZu a întrebat:

stiti un program de editat videoclipuri online (nu cer neparat ceva sofisticat)daca se poate unul in care cate poza sa se rasfoiasca pe muzica.
PS am incercat pizap video editor ce parere aveti despre el? va rog dau funda!

4 răspunsuri:
| Yoooana a răspuns:

La start pe acolo e Windiws Movie Maker e bun eu il folosescwinking

| ZuZu1999ZuZu explică (pentru Yoooana):

L-am gasit dar cand il instalez sau cand intru pe il imi spune daca permit sa faca modificari in oc meu ce modificari sa faca?

| Yoooana a răspuns (pentru ZuZu1999ZuZu):

Mie ni mi-a scris...in orice caz da pe nu

| ZuZu1999ZuZu explică (pentru Yoooana):

Daca dau nu nu pot sa intru in program crying