| ღSupradozaDeViseღ a întrebat:

Hey TPU.Tot euhappy.Cum pot sa creez o tema pentru google chrome?

7 răspunsuri:
| MsGringer a răspuns:

Ti-as explica dar ii nult de scris dar uitate la tutorialul asta cum se face
http://www.youtube.com/watch?v=8TILFFa_-nk&feature=related

si iti poti crea thmele pe siteul asta
http://www.chrometheme.net/chrome-theme-creator-online.html#

sper ca iti este de ajutor!

| cici96 a răspuns:

Dai la setari [cheita din dreapta sus], apoi dupa ce iti apare pagina cu setarile scrie in dreapta sus ''setari de cautare'' si scrii acolo 'teme' apoi iti apare ceva si dai pe ''descarcati teme'' si iti apare imi multe teme alegi una apesi pe ea si dai pe ''alege teme'' happy sper ca te-am ajutat happy

| Grefă a răspuns:

Iti trebuie multe programe... Multe, unele costa si bani... E foarte greu daca nu ai experienta in design. gestiunea codurilor CSS si Javascript sau HTML.

| Gaby405 a răspuns (pentru Grefă):

Vaidecapu tau nu iti trebuie nici un program si nici un ban!

| Grefă a răspuns (pentru Gaby405):

Cand o sa stii ce e ala CSS, sa imi spui ca vad ca doar la siteuri te pricepi sa dai.

Cand o sa stii ce este aia gestiunea codurilor CSS sau codurile ei, atunci sa imi raspunzi.

| Grefă a răspuns:

Dupa cum am zis, daca nu stii cum sa redimensionezi in photoshop, daca nu stii nimic despre gestiunea codurilor CSS, Javascript si HTML, nu poti face o tema.