| Danyelusha a întrebat:

Un Bluetooth se poate instala de mai multe ori calculator? Adica eu nu am Bluetooth la calculator, dar am o prietena care are si vrea sa mi-l de'a mie. Deci se poate instala de mai multe ori?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate.

| akka4 a răspuns:

Daca ai si tu bluetooth si il ai instalat in pc, nu mai este nevoie sa instalezi alt driver. pur si simplu iei bluetooth-ul de la prietena ta, il introduci in pc si rulezi cu programul deja instalat. nu iti mai trebuie sa instalezi din nouwinking ba chiar mai mult pentru a primi fisiere sau trimite, nici nu este nevoie sa ai programul instalat. decat dai clik dreapta pe fisierul pe care vrei sa il trimit, send to bluetooth si cauti dispozitive. este la fel ca la un telefon mobil. programul se foloseste pentru a conecta telefonul sau alte aparate in totalitate la calculator (de exemplu functia modem). sper ca ai inteles ce am vrut sa spun. bafta

| senstein a răspuns:

Da, se poate instala, am si eu.

| mariuz30 a răspuns:

" Un Bluetooth" e dispozitivul acela micut care intra in portul USB.
Daca-ti imprumuta dispozitivul, atunci DA. Se poate instala de mai multe ori.

| lascubianca00 a răspuns:

Da,daca iti da cdul si stikul poti sal instalezi de cate ori vrei, dar chiar daca il instalezi ala merge doar dac ai stikul conectat.