| laurica1997 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Am sters din greseala o conversatie de pe facebook si acum am mare neoie de ea, continea niste date importante.Cum as putea sa o recuperez daca am sters-o? Va rog mult sa ma ajutati, dau funda!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Nu ai cum sa o recuperezi, de aceea si te intreaba daca esti sigura ca vrei sa stergi acea conversatie si iti si spune ca odata ce stergi acea conversatie nu o mai poti recupera.

1 răspuns:
| KMaddieK a răspuns:

Nu ai cum. Spune-i persoanei cu care ai vorbit sa ti-o trimita.