| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! Va rog din suflet sa ma ajutați. Am șters o conversație foarte importanta, din greșeală de pe Whatsapp. Cum as putea sa o recuperez? Am mare nevoie, cineva care se pricepe. Va implor! Am zeci de mesaje cu acea persoana, din Decembrie 2020. Și vreau înapoi mesajele. Mulțumesc!

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce-i distrus, distrus ramane!

| Catrice a răspuns:

Pui pe celalalt să-ți facă screenshot-uri la conversațiehee hee

| Lioana a răspuns:

Solutie 1: verifica daca ti s-a salvat vreun backup al conversatiilor
Setari/conversatii/Backup conversatii. Acolo iti apare data ultimului backup local si a celui din Google Drive.
Aici vezi cum se restaureaza un Backup.
https://faq.whatsapp.com/......t-history/
Solutie 2. Daca conversatia nu apare in backup singura solutie e sa o recuperezi de la cel cu care ai discutat.
Sa intre la Setari/ Conversatii/ Istoric conversatii/ Exportati o conversatie/ se alege conversatia/ selecteaza daca sa includa si fisierele media sau nu/se selectează prin ce se trimite conversatia ( mail, WhatsApp, etc)/ se selecteaza numele persoanei catre care se trimite conversatia
Sau se mai poate sa o copieze si sa o puna intr-un fisier text pe care sa ti-l trimita.

| Lukasssz a răspuns:

Rip crying

| dinaprilie a răspuns:

Daca nu ai un backup facut anterior la mesaje nu mai poti sa le recuperezi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://faq.whatsapp.com/......t-history/

Buna,incearca sa faci ca in link-ul de mai sus. Daca nu merge, ma mai uit eu.

| Saraaa2345 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțumesc! ????

| anonim_4396 explică (pentru Saraaa2345):

De ce,,?,,? Nu ai inteles cum?

| Saraaa2345 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba daa, am înțeles. Am vrut sa pun semn de întrebări altui comentariu, din greșeală.

| Lamasanu a răspuns:

Adio