| Valeriu10 a întrebat:

vreau sa Editez o poza cu photoshop, dar as vrea sa aflu daca trebuie sa cumpar pozele.

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Ca sa editezi o poza nu trebuie sa o cumperi si nici o poza nu trebuie cumparata o adaugi din pc-ul tau si o modifici!

1 răspuns:
| Nerali a răspuns:

Nu trebuie sa le cumperi.Dar daca vrei sa editezi poza(cu efecte de lumina si din astea)iti sugerez CYMERA.Te asigur ca nu vei fi dezamagit adica eu il am si imi place foarte mult.E pe telefon si nu ocupa mult.De exemplu la o poza daca e cu o fata(ma refer la cap) poti sa ii adaugi par sau sa ii maresti zambetul, sa maresti ochii.Etc Funda?