| Ercjiaai a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un PS VIta si am nevoie de ceva informatii. Stiu ca unele jocuri se cumpara dar am inteles ca poti avea acces la internet si poti lua si jocuri grati. Este adevarat? Si a doua intrebare: se merita sa dau 800 pe el?

3 răspunsuri:
| ViatacuLouie a răspuns:

Exista si jocuri gratis, iar pretul de 800 de lei este exacerbat, eu zic sa iei unul SH

| JustGamer a răspuns:

Frate acel ps vita este ca un ps 3 mini merge tot ce merge pe playstation pentru ps vita sunt sidiuri mici si prețul de 800 de lei este cam normal având în vedere că merge cam orice joc pe el