| Silviu05 a întrebat:

Hey TPU

Vreau sa plec intr-o excursie si sa imi iau laptopul si mp3-ul la mine. Ce parere aveti despre aceasta boxa portabila de la X-mini? Eu inteleg din descriere ca are in ea un acumulator care tine 12 ore si nu consuma deloc din bateria mp3-ului. O are cineva dintre voi?

http://www.magcomputer.ro/......ck-2997443

Dau funda celui mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai inteles bine, nu o am dar a avut-o un coleg, e buna. SI chestia e "pana la" 12 ore deci nu 12 ore sigur, ci maxim 12 ore, ca sa nu te pacalesti.Depinde cat volum ii dai, nu zice daca la volum mediu sau maxim.

Răspuns utilizator avertizat