| Acuriousboy a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum pot sa sterg toolba-rul de la,,ASK". Cand intru pe chrome,in loc sa apara google,imi apare ask si ma enerveaza, plus ca e varza
Ms

Răspuns Câştigător
| AlbNegru040602 a răspuns:

Ca a se duca toolbarul te duci la ontrol panel- add or removea program si acolo cauti un program care spunde ASK Toolbar ca sa iti apara google la pagina de start intri pe google chrome si dai click pe customizes and controls google chrome (de sub x) dai click pe settings start si dai ultima optiune din rubrica aceea open a page... customization

1 răspuns:
| Doctorfishadi a răspuns:

Il dezinstalezi din control panel!