| LoveisLouder44 a întrebat:

Vreau si eu o tema pentru Windows Xp. Dar sa nu aiba virusi deloc! Eu cand instalez o tema in pc, nu merge! Dati-mi si mie teme pentru Xp! Dau Fundita >:d

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Tot ce este pentru Xp este cu viruși.Așă cum știi Xp-ul este istorie, deci teme, driveri, module flash, și în curând nici aplicații nu se mai găsesc numai infectate, cam intenționat ca să vă constrângă să faceți upgrade la Windows 8.1 sau 7.Succes

1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna seara.
Incearca asta ~~>>>> http://www.freewarefiles.com/......58263.html
Si eu folosesc si e foarte misto :*.