| balu a întrebat:

ziceti-mi si mie un program sa filmez in timp ce joc ca daca filmez cu fraps sacadeaza urat de tot. Vreau unu sa pot filma si eu decent.Am o configuratie veche cu o placa video Geforce fx5500. FUnda

4 răspunsuri:
| Freshh a răspuns:

Incearca CamStudio, nu merge sacadat delocwinking. Good Luck!happy

| WeeD a răspuns:

Fraps e cel mai bun da nu filmeaza mult filmeaza cel mul 60 de sec. Ca sa filmezi mai mult trebuie sa il cupmeri straight face.Iti recomand Hypercam 3 sau Screen Recorder.

| ionut_8984 a răspuns:

Salut,mergi aici www.panalu.net si gasesti mai multeprograme pentru a inregistra in timp ce te joci,sunt toate gratuite, eu am incercat mai multe, vezi si tu care iti place mai mult