| Pυƒυℓєтє a întrebat:

Hey! Vreau un link pentru a putea face poze pe CamWow Retro de pe calculator. Şi se poate să fac poze pe CamWowo Retro si de pe telefon (am Racer 2)? Dacă se poate, spuneţi-mi cum să fac. Dau FUNDA celul/celei care imi da si link-ul ca sa fac poze de pe calculator, si de pe telefon. La restul dau vot! happy

21 răspunsuri:
| RobizZ a răspuns:

Camwow Retro este doar pentru iphone, ipad si tot ce e creat de Apple si nu il poti folosi pe Android sau PC.

| FreeDreams a răspuns:

CamWow este doar pentru telefoanele cu android si il poti descarca usor de pe net happy

| Pυƒυℓєтє explică (pentru FreeDreams):

Păi... Şi cum fac sa-l descarc? Ce scriu? laughing

| FreeDreams a răspuns (pentru Pυƒυℓєтє):

Http://www.freenew.net/search/?k=camwow asta este un loc de unde il poti descarca :)

| Pυƒυℓєтє explică (pentru FreeDreams):

Eu vroiam sa-mi spui ce sa scriu pe tell pentru a-l putea descarca PE TELEFONUL MOBIL...

| Andronessi_Ionella_1994 a răspuns (pentru Pυƒυℓєтє):

Daca ai telefon cu android, il descarci de pe PlayStore happy.

| EdyyChill a răspuns (pentru FreeDreams):

Geniule camwow este pentru iOS rolling on the floor [pentru voi, iOS = sistemul de operare Apple].

| ZaRa007 a răspuns (pentru FreeDreams):

Boss e pentru IOS pentru IPHoNEwinking... se vede ca nu prea ai avut asa ceva!

Alte răspunsuri
| AlexelAdii1999 a răspuns:

NU POTI LUA CAMWOW PE ANDROID SAU PE CALCULATOR! CAMWOW E PENTRU IPHONE si CE E CREEAT DE APPLE! Doar pe iPhone, iPad, si iPod merge! Asa ca ia-ti adio sau ia-ti iphone!

Alte răspunsuri
| Alina_Alina_1990 a răspuns:

Nu se poate comwow e doar pentru telefoane/tablete cu android happy

| skupikutza a răspuns:

Dar cam de pe magazin play?

wow se poate lua

| Edynboorg_Elizabeth_1980 a răspuns:

Trebuie sa ai iphone pentru asta si intri in app store si deja acolo scrii camwow retro'' si ti-l descarciwinking la android asta nu merge

| Popa_Alexandra_1999 a răspuns:

Si eu am tot racer 2. happy

Alte răspunsuri